נו בוא - אינדקס אתרים

 

אודות

נו בוא הינו אינדקס הוספת אתר חינם ברשת – אתם שולחים עורכי האתר בודקים מאשרים ומוסיפים את האתר שלכם בקטגוריה המתאימה. אינדקס נו בוא מציב לעצמו מספר דגשים:

  1. איכות, איכות ואיכות – באינדקס נו בוא לא תמצאו אתרים שאינם זמינים או נופלים בדרך כולשהי – אם מצאתם קישור לאתר כזה יש לדווח מיד למערכת האתר באמצעות הוספת אתר, בתוך "כתובת אתר" להכניס את הביטוי – "קישור נופל" ובתוך "פרטים" יש לציין את כתובת האתר הנופל.
  2. מהירות מהירות – מרגע הוספת אתר לאינדקס תוך 6 שעות בלבד אתרכם יוסף, במידה ואינו הוסף תוך 6 שעות מרגע הבקשה כנראה שאינו נמצא מתאים!
  3. נוחות והרבה – אינדקס נו בוא נקי מפרסומות או כל הסחת דעת אחרת, פשוט למשתמש, מהיר, ויעיל. בעזרת הקטגוריות שנמצאות בעמוד הבית ומסודרות לפי א-ב תמצאו את הקטגורייה המתאימה לכם בתוך הקטגוריה ניתן לאתר אתרים איכותיים בעלי מידע ו/או מדיה על התחום אותו חפשתם או בו התעניינתם. בנוסף בחלק העליון בצד שמאל ישנה מערכת חיפושים נוחה שבעזרתה ניתן לנווט ישר לתוך הקטגוריה אותה אתם מחפשים.
  4. אינדקס נו בוא אינו משמש כאתר פורום, בלוג, ידיעון, מידע, חדשות, חנות, פירסום או כל סוג אחר של אתר! אינדקס נו בוא הינו אינדקס הוספת אתרים חינם בלבד!
  5. נו בוא משקיעה מאמצים כספים ומאמצים רבים על מנת לקדם את האינדקס בביטויים רבים על מנת להביא תנועה איכותית לאינדקס ולאתרכם המקושר ממנו.
  6. אינדקס נו בוא הוספת אתר בחינם מרשה לעצמו לשנות את המדיניות והכללים בכל עת ללא כל הודעה לבעלי האתרים המקושרים מהאינדקס (לפני הוספת אתר חינם יש לקרוא את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש של אינדקס נו בוא).

מערכת האינדקס מקווה שתשתמשו באינדקס בחוכמה ותאתרו אתרים מעניינים ברשת!

גלישה מהנה :)